معرفی روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام

معرفی روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام

اگر اکنون اینستاگرام را باز کنید. در سرچ این اپلیکیشن عکس‌های رنگارنگ از غذا، شادی، مسافرت، شیرنی، کافه، مهمانی و … می‌بینید. این اپلیکیشن که برای اشتراک‌گذاری عکس ساخته شده امروز پر شده از کاربرهایی که از زندگی روزمره، مکانی‌ها و مهمانی‌هایی که می‌روند، لباس‌هایی که می‌خرند و یا می‌پوشند، غذاهایی که می‌خورند و … عکس‌هایی تهیه می‌کنند و با مخاطبان‌شان به اشتراک می‌گذارند. اما اینستاگرام تنها یک شبکه اجتماعی برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها نیست و الان به رسانه اجتماعی برای گذاشتن تبلیغات نیز تبدیل شده است. چنکا اکنون به معرفی روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام می‌پردازد.

با توجه به گسترش این شبکه اجتماعی، اینستاگرام یکی از بهترین روش‌ها برای کسب درآمد است. روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد که چنکا به طور مختصر درباره آنها توضیحاتی می دهد.

محصولات‌تان را به صورت مستقیم بفروشید

اگر شما صاحب برند و یا کسب و کاری هستید و می خواهید برند خود را معرفی کنید و یا محصولی را بفروشید می‌توانید از اینستاگرام استفاده کنید. اکنون بسیاری از برندها و تولیدکنندگان در اینستاگرام پیج دارند که در آن برند و محصولات خود را معرفی می‎کنند. این کمپانی‎ها از اینستاگرام به عنوان یک رسانه برای تبلیغ خود و معرفی محصولات‌شان استفاده می‌کنند.

معرفی روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام

اینفلوئنسر اینستاگرام شوید

همانطور که در مقاله‌های قبلی درباره اینفلوئنسر و اینفلوئنسر مارکتینگ و اهمیت آن در فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ گفتیم، کاربرهایی در اینستاگرام هستند که از میزان بالایی دنبال‌کننده برخوردارند و در میان مخاطبان‌شان تاثیر زیادی دارند. اگر در اینستاگرام کاربر فعالی هستید و از تعداد قابل توجهی دنبال‌کننده که با آن‌ها تعامل هم دارید، برخوردارید به فکر باشید! چرا؟! امروزه کمپانی‌های زیادی هستند که برای تبلیغات‌شان از اینفلوئنسرها استفاده می‌کنند. اینفلوئنسرهای اینستاگرام با گذاشتن پست تبلیغاتی میان محتوا و پست‌های خود، درآمد خوبی را به دست می‌آورند.


برای اینکه اینفلوئنسر شوید، حتما «اینفلوئنسر شوید و به کسب درآمد از اینستاگرام برسید» را بخوانید!


شروع به برندسازی کنید

همانطور که گفتیم اکنون تعداد زیادی از کمپانی‌ها، برندها و صاحبان کسب و کار از اینستاگرام برای بازاریابی و تبلیغات خود از طریق روش‌های مختلف استفاده می‌کنند. در این روش، کمپانی‌ها و برندها به صورت متمرکز و دائم روی محصول یا خدماتی خاص تمرکز نمی‌کنند، بلکه به جای فروش مستقیم مشتریان را به وب‌سایت یا فروشگاه خود هدایت می‎کنند. این روش یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام است.

 

چنکا که در زمینه تبلیغ در اینستاگرام فعالیت دارد، میان برند و اینفلوئنسرهای اینستاگرام ارتباطی با اعتماد ایجاد کرده است، تا اینفلوئنسرها و برندها به راحتی و آسانی بتوانند به همکاری با یکدیگر بپردازند تا از این طریق هم برندها و هم اینفلوئنسرها به کسب درآمد از اینستاگرام برسند.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *