درآمد از تبلیغات اینستاگرام از مرز 2.5 میلیارد دلار گذشت

درآمد از تبلیغات اینستاگرام از مرز ۲٫۵ میلیارد دلار گذشت

آیا می‌دانید درآمد از تبلیغات اینستاگرام از مرز ۲٫۵ میلیارد دلار گذشت ؟ پس، بیایید دنیای دیجیتال و اینستاگرام یکی از کشورهای پر طرفدار این دنیا و تبلیغات اینستاگرام را بیشتر بشناسید. قبل از اینکه در دریای قشنگ اما پرتلاطم آن غرق بشید و به جای غرق شدن، از موج‌های این دنیا سواری بگیرید.

شما هم حتما قبل از اینکه به کشوری سفر کنید، درباره آن کشور اطلاعاتی جمع می‌کنید. مثل مکان‌های دیدنی‌اش، زبان مردمش، محل اقامت‌تان، هزینه سفر و خیلی چیزهای دیگر. برای وارد شدن به کشور اینستاگرام هم، اطلاعاتی باید داشته باشید تا به محض ورود به آن سردرگم و گیج نشید. شاید هم مسافر این کشور بودید، اما هنوز از بعضی رازهای آن بی‌خبرید.

درآمد از تبلیغات اینستاگرام از مرز 2.5 میلیارد دلار گذشت

بیش از نیم میلیارد ساکن اینستاگرام هستند!

بهتره بدانید اینستاگرام،  کشوری که الان خیلی شناخته شده و همه درباره‌اش حرف می‌زنند، در ابتدای ورودش به دنیای دیجیتال، ساکنان انگشت‌شماری داشت و تقریبا تعداد کمی آن را می‌شناختند. اینستاگرام شبکه اجتماعی است که براساس اشتراک‌گذاری عکس ساخته شده و الان با بیشتر از ۷۰۰ میلیون ساکن، یکی از کشورهای پرطرفدار در دنیای دیجیتال محسوب می‌شود. این را هم باید بدانید که ۱۲ تا ۱۶ میلیون از ساکنانی که روزانه در آن فعالیت می‌کنند را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند. میانگین بیشترین سن آن‌ها از ۱۶ تا ۳۵ سال است.

موج های بزرگ دریای تبلیغات اینستاگرام در راه است

سایت ای‌مارکِتِر (emarketer) درباره تبلیغات اینستاگرام گزارشی منتشر کرده که براساس آن، میزان درآمد از تبلیغات اینستاگرام تا سال ۲۰۱۷ از ۲٫۵ میلیارد دلار بیشتر می‌شود. این آمار نشان می‌دهد که تبلیغات اینستاگرام چقدر برای کسب و کار شما و اهداف‌تان، مهم و تاثیرگذار است. اینستاگرام با داشتن این میزان طرفدار و سکنه، محل مناسبی برای کسب و کار شماست، که با دانستن رمز و رازهای آن می‌توانید برای فعالیت خود بهترین تبلیغات اینستاگرام را انتخاب کنید و  بیشترین بازدهی را داشته باشید، طوری که حتی تصورش را هم نمی‌کردید.

افزایش ۷۰٫۷ %  فعالیت برندها تا آخر ۲۰۱۷

دانستن یکسری از آمارها به شما کمک می‌کند تا راه درستی را در اینستاگرام پیدا کنید. پس بهتر است، بدانید طبقه گفته سایت ای‌مارکِتِر، تعداد ۴۸٫۸% از برندها جزء ساکنان اینستاگرام هستند و اگر شما برندی هستنید که هنوز وارد این کشور نشدید، عجله کنید در غیر این صورت از رقبای خود عقب می‌مانید. همچنین براساس این آمار، پیش‎بینی شده میزان فعالیت برندها در اینستاگرام تا آخر سال ۲۰۱۷ به ۷۰٫۷% خواهد رسید که نشان می‌دهد، نقش کشور اینستاگرام در دنیای دیجیتال و بازار پر رنگ‌تر می‌شود. پس تبلیغ در اینستاگرام اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

نیمی (۵۰ %) از ساکنان کشور اینستاگرام حداقل یک برند را دنبال می‌کنند. ۱۷٫۵ % جمعیت این شبکه اجتماعی بعد از دیدن یک پست تاثیرگذار، واکنش نشان می‌دهند. این واکنش‌ها مثل فرستادن پست برای دوستان، جست‌وجو کردن، خرید، ورود به وب سایت و … هستند.

درآمد از تبلیغات اینستاگرام از مرز 2.5 میلیارد دلار گذشت

موفقیت ۷۰% کمپین‌های تبلیغاتی اینستاگرام

کمپین‌سازی یکی از راه های تبلیغات اینستاگرام است. حدود ۷۰% کمپین‌های تبلیغاتی اینستاگرام موفقیت‌آمیز هستند که باعث افزایش طرفدارهای برند و در نهایت فروش می‌شوند.

خب، حالا که کمی درباره اینستاگرام و میزان طرفداراش اطلاعات دارید. می توانید با دید وسیع‎تری وارد این کشور شوید. اما هنوز راه زیادی برای شناخت رمز و رازهای این کشور بزرگ دارید.

چنکا که در زمینه تبلیغات اینستاگرام فعالیت دارد و پل ارتباطی بین برندها و اینفلوئنسرهای اینستاگرام است، در مقاله‌های بعدی درباره رمز و راز این کشور پر زرق و برق و پر جمعیت صحبت می‌کند. بهتر است قبل از دانستن رمز و رازهای آن درباره کشف معدن طلا در اینستاگرام بیشتر بدانید تا از دیگران در پیدا کردن این طلا عقب نمانید!

درآمد از تبلیغات اینستاگرام از مرز 2.5 میلیارد دلار گذشت

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *